Ford Mondeo Letiště Express
Volkswagen Passat Letiště Express
ŠKODA Octavia Letiště Express
Мercedes Vito Letiště Express

Náš vozový park

Naše hlavní vize – poskytování komfortního transferu z|na letiště Prahy za dostupnou cenu. Naše vozy odpovídají vysoké úrovni komfortu, kvality a bezpečí. Během cesty budete moct si odpočinout, zrelaxovat a vychutnat si jízdu.

Pro naše zákazníky nabízíme pohodlné, moderní, vozy střední třídy. Všechny vozy jsou klimatizované a umisťují do 4 cestujících. Pro velké skupiny nabízíme minubusy Мercedes Vito (max. 8 cestující).


Například:
- Ford Mondeo
- ŠKODA Octavia
- Renault Megane
- Volkswagen Passat
- a td.

Pro velké skupiny (max. 8 cestující):
- Мercedes Vito
Letiště Express Bezpečnost

Bezpečnost

Náš vozový park se skládá z moderních aut. Každý vůz pravidelně prochází technickou prohlídku. Auta jsou vybaveny pohodlnými sedačkami a moderním systémem bezbečí. V případě potřeby zajišťujeme jednu nebo několik dětských sedaček.

Letiště Express Komfort

Komfort

Jedním z našich hlavních orientačních bodů je komfort našich zákazníků. Právě proto jsme sledujeme technický stav našich vozů a čistotu jejich interiéru. Celý vozový park je klimatizovaný. Všechny auta jsou velmi prostorné, mají velký kufr, kam se vejdou velké kufry a zavazadla.

Letiště Express Řidiči

Řidiči

Naši řidiči mají dlouholetou praxi a dobrou znalostí města. Rádi poskytnou informace o památkách, hotelech a podobně. Dobrá spolupráce dispečera a řidiče nám umožňuje pracovat sladěně, a přecházet vzniku nepříjemných situací pro naše zákazníky.

Ceník a seznam destinací můžete najít na stránce Ceník .Cena je za vůz (maximálně 4 cestující).

Staráme se o spokojenost a pohodlí našich zákazníků, a proto neustále pracujeme nad zlepšením a rozšířením našich služeb.

nahoru