Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Jak si vůz objednat?

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. «Online objednávka» je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420775159053 – WhatsApp, Viber v čase 9:00-23:00 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí. «Online objednávku» doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Nedostal jsem konfirmaci jak mám postupovat?

Obraťte se na nás telefonicky či e-mailem.

Jakým způsobem a jakými měnami můžu platit?

Za přepravu platíte řidiči při příjezdu na / z letiště přijímáme pouze platby v hotovosti v EUR, CZK a USD.

Oderzim za jizdu danovy doklad?

Samozřejmě. Vystavení daňového dokladu je standardní povinností řidiče.

Jak funguje vyzvednutí z letiště?

V objednávce jste zadali číslo letu a tento let monitorujeme. Vyzvednutí na letišti probíhá tak, že po přistání obdržíte SMS zprávu přímo od řidiče, který Vás na letišti očekává. Ze zprávy se dozvíte SPZ vozidla a místo, kde Vás řidič vyzvedne. Nemusíte se obávat, že byste se s řidičem nenašli nebo minuli.

Může řidič naúčtovat vyšší částku?

Řidič cenu již změnit nemůže, cenu máte potvrzenou v objednávce a tu cenu zaplatíte. Toto se však může změnit a to když trasu změníte, například abyste vyzvedla své přátele mimo trasu, a tím se přeprava prodlouží. Pokud o těchto zastávkách víte již v době objednání přepravy, uveďte je do kolonky Poznámka ve formuláři «Online objednávka» na našich webových stránkach a my vám spolu s potvrzením objednávky zašleme celkovou kalkulaci. Pokud se tak rozhodnete až při nástupu do vozu, požádejte řidiče okamžitě o kalkulaci této služby, kterou si odsouhlasíte ještě před započetím přepravy. Cena za takovou mimořádnou zastávku se v přípravě přepravy v rámci Prahy pohybuje nejčastěji v rozmezí 50 – 200 Kč.

Potřebuji zajistit autosedačku pro malé dítě. Je to možné?

Samozřejmě.Bezpečnost Vašich dětí je pro nás maximální prioritou a proto jsou všechny naše vozy standardně vybaveny jedním dětským podsedkem ZDARMA.. Jestli požadujete dětskou autosedačku, do poznámky napište věk dítěte, pokud požadujete dvě autosedačky, tak věk obou dětí, abychom mohli připravit ty správné autosedačky, kolébky nebo jeste jeden podsedák. Příplatek cini 50 kč.

Potřebuji speciální péči. Je ji možné zajistit?

Ano, na svou potřebu ale upozorněte při provádění rezervace. Speciální péči vyžadují např. starší lidé, postižení, nevidomí, vozíčkáři atd. Samozřejmě neúčtujeme žádné příplatky.

Smím kouřit během jizdy z / na letiště?

Ne. Všechny vozy jsou nekuřácké.

nahoru