O společnosti Letiště Express

O společnosti Letiště Express

Letiště Express je mladá rychle se rozvíjející společnost, která poskytuje transfery z|na pražské letiště (letiště Václava Havla) odkudkoliv|kamkoliv v České republice a EU za nízkou fixní cenu. Hlavním cílem naší společnosti je vytvoření spolehlivého a bezpečného transferu s nízkou fixní cenou, vhodnou jak pro turisty, tak i místní obyvatele České republiky.

Naše společnost byla založena v březnu 2013. Během tohoto krátkého časového období se nám podařilo se nejen udržet, ale i utvrdit se na moderním konkurenčním trhu služeb v České republice, získat stálé zákazníky, dopracovat se jejich přízně. Naše společnost úspěšně spolupracuje s mnohými cestovními kancelářemi, organizacemi atd.

Vynakládáme veškeré úsilí, aby proces objednávky byl co možná nejjednodušší a pohodlný.

Naši dispečeři, hovořící česky, jsou velmi zdvořilí a korektní. Cena přepravy a trasa se sjednává během objednávky. Vysoká kvalitní úroveň služeb, které dosáhla naše společnost – to je umění propočítat dobu transferu, s přihlédnutím k dopravní situaci, možným klimatickým změnám tak, aby každý automobil přijel na dohodnuté místo určení včas.

Naši řidiči – to jsou profesionálové, kteří mluví česky. Zkušení a příjemní nekuřáčtí řidiči Vás odvezou na místo určení rychle a za fixní cenu, kterou znáte předem. Naši řidiči se velice dobře vyznají ve všech částech Prahy a velmi dobře se orientují na letišti. Všechny automobily jsou vybaveny moderními navigátory, díky čemu jsou naši řidiči schopni zvolit nejlepší trasu a čas příjezdu na místo určení.

Postupné doplňování vozového parku nám umožňuje každý den rozšiřovat spektrum námi nabízených služeb. Dnes aktivně pracujeme na území hlavního města Prahy, České republiky a Evropské unie. Našim klientům poskytujeme pouze vysoce kvalitní vozidla, která jsou technicky v pořádku a pojištěná. Když si objednáváte transfer na letiště, můžete s dispečerem probrat nejen všechny podrobnosti trasy, ale také si vybrat automobil, který bude vyhovovat Vašim požadavkům (poskytnutí podsedáku, dětské autosedačky, přeprava objemných zavazadel a jiné).

Fixní ceny za služby - důležitý a nedílný rys společnosti Letiště Express.

Zapamatujte si: rychle a pohodlně, neznamená draze!

V tuto chvíli aktivně pracuje na rozšíření počtu přepravních směrů a máme zájem o nové partnerské vztahy, které nabízejí klientům širší škálu služeb.

Prosíme, kontaktujte nás, pokud máte nějaké dotazy či nabídky. Můžete se s námi spojit telefonicky:

WhatsApp:

Viber:

Messenger:

Skype:

nebo nám napsat e-mail:

order@letisteexpress.cz

Individuální přístup ke každému klientovi je klíčem k naší úspěšné spolupráci!

nahoru