Letiste Express image
Letiste Express image
Letiště-Čakovice 400 Kč
Letiště-Vršovice 400 Kč
Letiště-Dolní-Měcholupy 550 Kč
Letiště-Klánovice 550 Kč
Letiště-Česke-Budějovice 2400 Kč

Jak udělat předběžnou objednávku z/na letiště Prahy:

Snažime se udělat objednávku transferu pro Vás maximálně pohodlnou a jednoduchou. Objednat transfer „Letiště Express“ můžete následujícími způsoby.

 1. Objednávka transferu online – je pohodlný , jednoduchý a moderní způsob objednání transferu. Stačí vyplnit krátký formulář na našich stránkách a během hodiny obdržíte potvrzující SMS zprávu. Objednávka transferu přes internet dává možnost nejen objednávat auto pohodlným pro Vás způsobem, ale také předchází chybám, které mohou vzniknout při objednávání telefonem, jako například nedorozumění s dotyčným. Pokud napíšete adresu a místo přistání vozu budete mít jistotu, že auto přistane ve správném místě a v určitou dobu.
 2. Objednávka transferu přes mobil +420775159053 – starý, dobrý a prověřený způsob. Především zajišt‘uje maximální jistotu přijetí objednávky. Pro pohodlné objednání transferu ze zahraničí, můžete využit bezplatné internet služby:

  Letiste Express WhatsApp
  Letiste Express viber
  Letiste Express messenger
  Letiste Express skype

  WhatsApp:
  Viber:
  Messenger:
  Skype:
 3. Objednávka transferu přes SMS - pošlete SMS zprávu na číslo +420775159053 – WhatsApp, Viber Zadejte svoje jméno/příjmení , datum/čas, odkud/kam, číslo letu (v případě příletu) a dodatečnou informace. Během hodiny obdržíte potvrzující SMS zprávu.
 4. Objednávka transferu přes email order@letisteexpress.cz. Uvádějte svoje jméno/ příjmení, kontaktní číslo, datum/čas, odkud/kam, číslo letu (v případě příletu) a doplňující informaci. Během hodiny obdržíte potvrzující SMS zprávu.