Recenze

Vše jak bylo domluveno, bez jakýchkoliv připomínek. Let měl poměrně velké zpoždění, ale vše bylo naprosto v pořádku! Děkují Vám za servis!


Kateřina Adámková

Pozor! hlavně v Praze, taxíky jsou fakt naprd…Manžel lítá docela často na služebky a na letiště a zpátky vždycky radši jede s Letiště Express, mají fixní ceny a levnější než normální taxi. Jsme objednáváme z Chodova na letiště a to za 400 kaček. Naprostá spokojenost. Doporučuji!

Anna Kšírová

Poskytovaná služba byla skvělá! Milí a přátelští řidiči! Profesionální přístup. Rozumná cena!


Lukaš Kvíčala

Bezvadný servis! Děkuji!


Jan Zábranský

Ahoj!! Doporučuji Letiště Express taxi, operátorka hned na začátku Vám oznámí konečnou cenu za cestu z/na letiště (cesta ze Strašnic na letiště mně stála 400 Kč oproti 700 Kč obyčejným taxikem).

Bětka Krechlerová

Profesionální přístup, přistavení vozu včas a hlavně dobré ceny. Čtyři stovky z Prahy na letiště to je paráda!!! Doporučuji!


Tereza Marková

Vše ok, bezkonkurenční cena, čisté vozy, vstřícní řidiči. Spolehlivá společnost! Super!


Jan Kněnický

Perfektní servis! Objednal jsem si na webu. Řidič přijel včas a ochotně mi pomohl s mými zavazadly. Čisté a pohodlné auto. Skvělá cena!


Silvie Čadská

Spolehlivá přepravní služba, příjemný a ochotný řidič. Tuto službu využíváme každoročně jak virazime na dovolenou a můžeme jen doporučit.


Tatiana M.

Moc kvalitní servis, sama často odlétám pracovně do ciziny a narazila jsem na tuto společnost. Vždy vše dělají včas a kvaltině! Čistý auto a příjemné řidiče. Budu vždy doporučovat známým, jen tak dál!

Lenka Oltová

Z Uhříněves jsem se dostala na letište velmi rychle, pohodlným a čistým autem. Byla jsem velmi příjemně překvapena. Konečná cena 550 korun! Dík!


M. Hložek

Kvalitní služba, profesionální přístup, výhodná cena!))))


Nikol Matyščáková

Spokojenost. Rychlost a opravdu dobrá cena. Děkuji


Lukáš Volek

Letiště Express jsem začal využívat asi před rokem. Jejich služby pořád spolehlivě fungují. Pěkná cena! Jezdím z Dolních Břežan a jsem spokojený. Nezaznamenal jsem žádný problém. Musím se přidat k pozitivnímu hodnocení.

Jiří Boček

Copyright © , služby zprostředkování nabízí Volodymyr Karanin, Mozambicka 623/6, Praha 6, 16000, IČO: 04235924 Telefon: +420777019417 | Obchodní a přepravní podmínky |